| Tên sản phẩm | Cột thép mạ kẽm |
|---|---|
| Tiêu chuẩn mạ | ASTM A 123 |
| tài liệu | Q235 |
| Cả đời | 50 năm |
| Tốc độ gió | 30m / s |
| Vật chất | năng suất không dưới 345mpa |
|---|---|
| Màu sắc | Tùy chỉnh |
| Hải cảng | SHANGHAI LUÔN |
| Cả đời | 50 năm |
| Chiều cao | 10-80FT |
| Product Name | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT Distribution Galvanized Steel Pole for 11kv Power Transmission |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT Galvanized Steel Pole with 11kv Power Transmission Distribution |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25FT Electrical Power Galvanized Steel Pole for 110kv transmission |
|---|---|
| welding standard | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| colar | any |
| Product Name | 25FT Commercial Light Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 25FT-50FT Commercial Light Galvanized Steel Pole ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |
| tên sản phẩm | Cực điện thép mạ kẽm |
|---|---|
| Ứng dụng | Đường dây điện |
| Độ dày | 1 mm đến 36 mm |
| Dung sai của kích thước | + -2% |
| Cả đời | 50 năm |
| tên sản phẩm | Cực điện thép mạ kẽm |
|---|---|
| Đơn xin | Đường dây điện |
| Độ dày | 1 mm đến 36 mm |
| Dung sai của kích thước | + -2% |
| Cả đời | 50 năm |