| Tên sản phẩm | Cực điện cực |
|---|---|
| ứng dụng | Truyền tải điện |
| xử lý bề mặt | mạ điện nóng mạ nhúng nóng |
| Tiêu chuẩn mạ | ASTM A 123 |
| Tiêu chuẩn | ISO |
| Độ dày | 1mm đến 30 mm |
|---|---|
| Hình dạng | Hình nón, đa kim tự tháp, Columniform, đa giác hoặc hình nón |
| Quyền lực | 10kv ~ 550kv |
| Phù hợp cho | Phân phối điện |
| Tốc độ gió | 160km / h, 30m / s |
| Product Name | 8M Electric Power Pole |
|---|---|
| Product Type | Burial or flance type |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Product Name | Galvanized Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Code | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Grade | Class B |
| Height | 25ft-70ft |
| Voltage | 10kv to 400kv |
| Product Function | Transmission Line |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Độ dày | 1mm đến 30mm |
|---|---|
| Hình dạng | Hình nón, nhiều hình chóp, Columniform, hình đa giác hoặc hình nón |
| Sức mạnh | 10kv ~ 550kv |
| Phù hợp cho | phân phối điện |
| Tốc độ gió | 160km / h, 30m / s |
| Tên sản phẩm | Cực điện cực 11M |
|---|---|
| Loại gắn | An táng |
| Chiều cao | 11 phút |
| Điện áp | 10kv đến 400kv |
| Chức năng | Đường dây truyền tải |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Product Name | electrical power pole steel pole tower |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Type | Straight Pole ,Tensile Pole ,Turn Pole |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |