| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| độ dày | 1mm đến 30mm |
|---|---|
| Yếu tố an toàn | yếu tố an toàn cho việc dẫn rượu |
| Phù hợp cho | phân phối điện |
| Chiều dài của mỗi đoạn | trong vòng 14m một lần tạo thành mà không slijoint |
| Sức mạnh | 10kv ~ 550kv |
| Application | construction ,industry |
|---|---|
| Type | Equal or Unequal |
| Shipment | Container or as your request |
| Item | Electric Power Tower Use Steel Angle |
| Sales Model | Factory direct sale |
| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | angle |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | supplied |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Đang tải cổng | Thượng Hải |
|---|---|
| Hình dạng | Góc |
| Lô hàng | Container hoặc theo yêu cầu của bạn |
| Mẫu vật | cung cấp |
| Mô hình bán hàng | Bán nhà máy trực tiếp |
| Vật chất | năng suất không dưới 345mpa |
|---|---|
| Ứng dụng | Phân phối điện |
| Độ dày | 2,5-10mm |
| Hình dạng | POLYGON |
| mạ điện | ASTM A123, coationg trung bình không dưới 85um |
| Application | construction ,industry |
|---|---|
| Capability | 500tons per day |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Sales Model | Factory direct sale |
|---|---|
| Capability | 500tons per day |
| Material | steel |
| Color | as your request |
| Length | customized |
| Application | construction ,industry |
|---|---|
| Length | customized |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Type | Equal or Unequal |
|---|---|
| Length | customized |
| Shipment | Container or as your request |
| Package | as your request |
| Sales Model | Factory direct sale |