| Xếp hạng hiện tại | 10-200 |
|---|---|
| Điện áp định mức | 10-220 |
| Xử lý bề mặt | Mạ kẽm nhúng nóng |
| dung sai kích thước | +-2% |
| tiêu chuẩn hàn | AWSD 1.1 |
| Product Name | Electric Power Poles |
|---|---|
| Dimension tolerance | +- 2% |
| life time | 50 years |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 9m 11m Hot Dip Galvanized Steel Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | 11.8m Steel Electrical Power Pole Steel Power Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Tính năng | 70FT 75FT |
|---|---|
| Đơn xin | truyền tải điện |
| xử lý bề mặt | mạ kẽm nhúng nóng |
| Độ dày | 1-30mm |
| Mức độ bảo vệ | IP65 |
| Điện áp định mức | 33KV |
|---|---|
| Vật liệu | GR.65 |
| Xử lý bề mặt | Nóng hông mạ kẽm |
| tiêu chuẩn mạ điện | ASTMA123 |
| tiêu chuẩn hàn | AWS D.1.1 |
| Xếp hạng hiện tại | 10-200 |
|---|---|
| Điện áp định mức | 10-220 |
| Xử lý bề mặt | Mạ kẽm nhúng nóng |
| dung sai kích thước | +-2% |
| Sức mạnh năng suất tối thiểu | 355 MPa |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customized |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Material | steel |
|---|---|
| Type | Equal |
| Sample | supplied |
| Application | construction ,industry |
| Package | as your request |