| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| life time | 50 years |
| Design | Customized |
| Warrenty | 15 years |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| type | 133kv 10m transmission line Electrical Power Pole for steel pole tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Thể loại | Đường dây 240kv Cột kim loại Cực điện 18m cho tháp cột thép |
|---|---|
| Màu sắc | Bất kì |
| Giấy chứng nhận | ISO 9001 |
| Cả đời | 50 năm |
| Warrenty | 15 năm |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | Hot dip galvanization |
| Wind speed | 30m/s |
| Lift time | 50 years |
| Tên sản phẩm | Cực điện cực |
|---|---|
| ứng dụng | Truyền tải điện |
| xử lý bề mặt | mạ điện nóng mạ nhúng nóng |
| Kích thước torlance | - 2% |
| Tiêu chuẩn mạ | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | Hot dip galvanization |
| Lift time | 50 years |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | electrical power pole steel pole tower |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Type | Straight Pole ,Tensile Pole ,Turn Pole |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimension | +-2% |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| warrenty | 15 years |
| life time | 50 years |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |