| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Seaport lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Wind Speed | 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Round Power pole 110KV energy High Mast Pole steel metal Material |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | L/L |
| Supply Ability | 9000pcs per week |
| Tên sản phẩm | Cực cao cột |
|---|---|
| ứng dụng | Đèn sân bay |
| Tiêu chuẩn mạ | ASTM A 123 |
| tài liệu | Q235 |
| Thời gian nâng | 50 năm |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Seaport lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTM A 123 |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Standard | ISO |
| Gavanization standard | ASTMA 123 / EN ISO 1461 |
| Wind Speed | 160KM/S |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Seaport Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport Lighting |
| Wind Speed | 33m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |