| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Tên sản phẩm | Ánh sáng Mast cao |
|---|---|
| ứng dụng | viễn thông |
| Tốc độ gió | 160km / h |
| Độ dày mạ điện | Trung bình không nhỏ hơn 86μm |
| độ dày | 6mm, 8mm, 10mm |
| Tên sản phẩm | Ánh sáng Mast cao |
|---|---|
| ứng dụng | viễn thông |
| Tốc độ gió | 160km / h |
| Độ dày mạ điện | Trung bình không nhỏ hơn 86μm |
| độ dày | 6mm, 8mm, 10mm |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Tên sản phẩm | Tháp cao Mast |
|---|---|
| ứng dụng | Bãi đậu xe chiếu sáng |
| Torlance của dimenstion | -0,02 |
| Độ dày mạ điện | Trung bình 86μm |
| độ dày | 1 mm đến 36 mm |