| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| Vật liệu | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Thiết kế | chống lại trận động đất cấp 8 |
| Chiều cao | 25-40m |
| dày lên | 1-30mm |
| Tốc độ gió | 160km/giờ |
| Vật chất | S355JR |
|---|---|
| Đăng kí | phân phối điện |
| Độ dày | 2,5-10MM |
| Hình dạng | Đa giác |
| Mạ kẽm | ASTM A123, coationg trung bình không nhỏ hơn 85um |
| VẬT TƯ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| ĐƠN XIN | TRUYỀN TẢI ĐIỆN |
| MÀU SẮC | TÙY CHỈNH |
| CHIỀU CAO | 25-40ft |
| XỬ LÝ BỀ MẶT | MÓN ĂN DẶN DÒ HẤP DẪN |
| Tên sản phẩm | Ánh sáng đèn cao |
|---|---|
| ứng dụng | Đèn đậu xe |
| Tốc độ gió | 30m / s |
| Độ dày mạ kẽm | Trung bình 86μm |
| độ dày | 1 mm đến 30 mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |