| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Studium Lighting |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| Vật liệu | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Thiết kế | chống lại trận động đất cấp 8 |
| Chiều cao | 25-40m |
| dày lên | 1-30mm |
| Tốc độ gió | 160km/giờ |
| Product Name | high mast light pole |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| warrenty | 15 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Power Supply | AC |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Product Name | 40m powder coated square High Mast Pole including all lamps for lighting |
|---|---|
| Style | galvanized |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Height | from 20m to 50m |
| Light extension | up to 30000 ㎡ |
| Product Name | High Mast Poles |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Tên sản phẩm | Sân bóng đá 45 mét bóng đèn cột cao với hệ thống nâng hạ |
|---|---|
| xử lý bề mặt | mạ điện |
| Warrenty | 15 năm |
| Thời gian nâng | 50 năm |
| hình dạng | hình chóp, hình chóp, đa hình, đa hình |
| Tên sản phẩm | Hệ thống đèn nâng cao cột mốc cao 25m với hệ thống nâng hạ |
|---|---|
| loại hình | mạ kẽm nhúng nóng |
| độ dày | 1mm đến 30mm |
| Tốc độ gió | 160km / h |
| hình dạng | hình chóp, hình chóp, đa hình, đa hình |
| Tên sản phẩm | Cột cột cao đa giác 25m cho đèn đỗ xe có hệ thống nâng |
|---|---|
| Bề mặt | mạ kẽm |
| độ dày | 1mm đến 30mm |
| Hình dạng | hình nón, đa hình chóp, dạng cột, poly |
| tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Product Name | 30m football stadium high mast pole lighting with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |