| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Khoan dung | / -2% |
|---|---|
| Tên sản phẩm | Gr65 cột thép thép ống hình cực cực Mast Pole cho sân vận động |
| Cột kết thúc | cột mạ kẽm cao |
| Điều khoản thanh toán | T/T |
| Khả năng cung cấp | 2000 pcs mỗi tuần |
| VẬT LIỆU | Q235, Q345, GR65 |
|---|---|
| Chiều dài | 6 triệu-15 triệu |
| Sức mạnh | 10 KV ~ 550 KV |
| ứng dụng | SÉT |
| Không khí làm việc của ánh sáng lịch thi đấu | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Tên sản phẩm | Cực cao cột |
|---|---|
| ứng dụng | Ánh sáng cảng biển |
| Tiêu chuẩn | ISO |
| Tiêu chuẩn Gawanization | ASTM A 123 |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D 1.1 |
| Product Name | 25m height 8mm thickness shopping mall High Mast Pole with lifting system |
|---|---|
| Surface Treatment | galvanization |
| Warrenty | 15 years |
| Lift time | 50 years |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | 35M Polygonal high mast pole sports center lighting with winch system HPS Light |
|---|---|
| Style | hot dip galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Height | from 20m to 50m |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Galvanization thickness | Average 85um |
| Material | Q235 |
| Thickness | 8mm |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 15-30m Q345 steel poles steel tubular pole High Mast Pole with 16 lights for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | TT, LC |
| Supply Ability | 15000pcs per week |
| Khoan dung | / -2% |
|---|---|
| Tên sản phẩm | 8-20m đơn cánh tay đèn LED cao cột thép đường phố cực cho UAE Dubai highway |
| Cột kết thúc | cột mạ kẽm cao |
| Điều khoản thanh toán | T/T |
| Khả năng cung cấp | 2000 pcs mỗi tuần |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza lighting |
| Galvanization thickness | Average 86um |
| Material | Q345 |
| Lift time | 50 years |