| Lòng khoan dung | +/- 2% |
|---|---|
| Tên sản phẩm | 12M S345 Mạ kẽm nhúng nóng Cột chiếu sáng đường phố Cao tốc Cột thép có cánh tay chữ thập |
| Biến màu | bất cứ màu nào |
| Điều khoản thanh toán | T / T, L / C |
| Ứng dụng | đường, xa lộ, đường phố, quảng trường |
| Name | Electricity pole steel electric power poles Steel Utility Pole with cross arms |
|---|---|
| type | Round,Conical |
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Product Name | Round 4m 6m Q345 steel pole Traffic Light Pole with cross arm |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Product Name | 69KV steel pole 25ft Galvanized Steel Pole with cross arm |
|---|---|
| Sides | 12 side |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Round 8m Outdoor Lighting Poles Traffic Light Pole with cross arm |
|---|---|
| style | as per customer request |
| certificate | ISO 9001 |
| Warranty | 20 Years |
| baseplate | 600*600*20mm |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q235 Steel galvanized 15m 20m 30m Street Light Poles with cross arm |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | Electrical Power Poles 45FT Distribution Galvanized Steel Pole With Cross Arm |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 12m Q235 Hot Dip Galvanized Street Light Poles With Cross Arm 1.8 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Product Name | 30KM 69kv Galvanized Steel Pole With Cross arm For Transmission Line |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Lòng khoan dung | +/- 2% |
|---|---|
| Tên sản phẩm | 12m Q235 Cột đèn đường mạ kẽm nhúng nóng với hệ số an toàn chéo 1,8 cánh tay |
| Cực đã hoàn thành | cột cao mạ kẽm |
| Điều khoản thanh toán | T / T, L / C |
| Khả năng cung cấp | 2000 chiếc mỗi tuần |