| Loại tiếp cận | Tiếp cận đơn hoặc đôi |
|---|---|
| Loại gắn kết | Có mặt bích hoặc không có mặt bích |
| Công suất nhẹ | Đèn LED 30w đến 60w |
| Vật chất | Q345, Q235, GR50 |
| Xử lý bề mặt | mạ kẽm và sơn tĩnh điện |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Lift time | 15 years |
| Corrosion | anti-corrosion |
| Chiều cao | từ 6m đến 15m |
|---|---|
| Phong cách | mạ kẽm nhúng nóng |
| Tiêu chuẩn | ISO 9001 |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Lòng khoan dung | +/- 2% |
| Tên | 45FT 3 mm Philippines NEA tiêu chuẩn cực thép mạ kẽm |
|---|---|
| Thiết kế | hai phần |
| Chiều cao | 45FT |
| Dày | 3 mm |
| Tải thiết kế | 500kg |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Product Name | 3mm Thickness NGCP Galvanized Steel Pole For Electricity Distribution |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160KM/H |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Design | Customized |
| Material | Q235 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Wind Speed | 160KM/H |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |