| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Power Line |
| Design | Customized |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86um |
| Tên sản phẩm | Cực điện thép mạ kẽm |
|---|---|
| Ứng dụng | Đường dây điện |
| Độ dày | 1 mm đến 36 mm |
| Dung sai của kích thước | + -2% |
| Cả đời | 50 năm |
| Tên sản phẩm | Cột thép mạ kẽm |
|---|---|
| Ứng dụng | đường truyền |
| Thiết kế | Tùy chỉnh |
| Xử lý bề mặt | Mạ kẽm nhúng nóng |
| tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Quyền lực | 10kV |
|---|---|
| Tốc độ gió | 160km/giờ |
| Độ dày | 4mm |
| tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Sức chịu đựng | +/-2% |
| Height | 35ft |
|---|---|
| Arm Type | single arm |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 110kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Height | 21M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h |
| Thickness | 4mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Tên sản phẩm | 27.5m Cột thép mạ kẽm dạng cột cho đường truyền |
|---|---|
| ứng dụng | Truyền tải điện |
| xử lý bề mặt | Mạ kẽm nhúng nóng |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D 1.1 |
| Tiêu chuẩn mạ kẽm | ASTM A 123 |