| Product Name | 33kv transmission line steel pole tower & Power Transmission Poles |
|---|---|
| galvanization standard | average not less than 86um |
| certificate | ISO BV |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | Gr 65 11m 33kv Transmission Line Poles Power Transmission Poles Steel Tubular Pole For Overhead Project |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric steel power transmission line tubular pole |
|---|---|
| Power | 10KV |
| Material | GR65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Tên sản phẩm | Lưới điện cột điện cột thép mạ kẽm Đường dây truyền tải điện Điện thép Tháp hình ống |
|---|---|
| Chiều cao | 15m |
| Chứng chỉ | ISO 9001 |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Lòng khoan dung | +/- 2% |
| Tên | 69kv 138kv 220kv Các đầu truyền tải điện cực lớn cho dự án đường dây điện cao thế |
|---|---|
| Thiết kế | 9m 3,8mm |
| Chiều cao | 6-40m |
| Dày | 2.5mm-40mm |
| Tải thiết kế | 2KN-100KN |
| Product Name | 11.9m - 600dan Metal Power Utility Octagonal Electric Galvanized Steel Pole Power Line Pole For Double Circuit |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Product Name | 10m 15m Tapered Galvanised Steel Pole for electrical power transmission poles |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | metal tubular Galvanized Steel Pole steel pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Tên sản phẩm | Cấu trúc thép dạng ống điện Cáp truyền tải điện 33kv line array tower |
|---|---|
| Thiết kế | Thiết kế khách hàng |
| Chiều cao | 25FT-70FT |
| Vôn | 69kv |
| Điều trị | nhựa đường |