| Tên | 132KV 15m truyền tải điện thép cực nóng nhúng glavanized cho Aferica |
|---|---|
| Kiểu | Cột điện truyền tải 132KV 15m |
| Vật chất | ASTM 572 lớp 50 với sức mạnh đạt không dưới 345mpa |
| hình dạng | Hình bát giác |
| Chiều cao | 8-45m |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 110KV Galvanized Transmission Electrical Power Tubular Pole Octagonal / Polygonal Steel Poles |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| type | 10M 33kv transmission line Electrical Steel Power Pole For Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| loại hình | 66 KV Truyền Điện Lực mạ kẽm Bánh răng hình bát giác / đa giác có mối hàn khác nhau |
|---|---|
| Hàn | AWS D1.1 |
| tiêu chuẩn mạ | ASTM A123 |
| Giấy chứng nhận | ISO 9001 |
| cả đời | 50 năm |
| Tên | 16 M cực thép hình ống với cánh tay chéo cho đường truyền |
|---|---|
| Thiết kế | 16 M cực thép hình ống với cánh tay chéo |
| Chiều cao | 16m |
| Dày | 4mm |
| Tải thiết kế | 1280kg |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| type | Metal Steel Electrical Steel Power Pole Metal Power Poles For 10M 33kv Transmission Line |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 69kv 12m Transmission Line Electrical Steel Power Pole For Steel Pole Tower |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |