| Dung sai kích thước | +-2% |
|---|---|
| Sức cản của gió | 3-500km/h |
| Vật liệu | GR50 GR65 S500 S355 |
| Chiều cao | 69kV 16m |
| Hàn | Hàn xác nhận với tiêu chuẩn hàn quốc tế của CWB |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Solar power energy High Mast Pole with fittings and lift system for seaport lighting |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 8-12m Customized School / Villas Steel High Mast Pole With Drawing 1.0 Safty Facor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft height School / Villas Steel High Mast Street Light Poles With Drawing 1.0 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| bộ điều khiển | IP 68 thương hiệu Phocos |
|---|---|
| Tên sản phẩm | 14m Cột chiếu sáng ngoài trời Bãi đậu xe Cực ánh sáng cho bãi đậu xe |
| Cực đã hoàn thành | cột cao mạ kẽm |
| Điều khoản thanh toán | T / T, L / C |
| Khả năng cung cấp | 2000 chiếc mỗi tuần |
| Tên sản phẩm | Cực cao cột |
|---|---|
| ứng dụng | Đèn sân bay |
| xử lý bề mặt | nóng nhúng mạ mạ bột sơn |
| Kích thước torlance | - 2% |
| Tiêu chuẩn mạ | ASTM A 123 |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Q345 Steel pole galvanized 15m Street Light Poles with drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Conical Pole Galvanized 15m Steel Pole Street Light Poles For Driveway |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |