| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 160Km/h |
| Tên sản phẩm | Thép mạ kẽm cực |
|---|---|
| Ứng dụng | Đường dây điện |
| Độ dày | 1 mm đến 36mm |
| Cả đời | 50 năm |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS (Hiệp hội hàn Mỹ) D 1.1 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr50 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Tên | Áp suất thấp 25ft -100ft PHILIPPINES cọc thép điện với tay góc |
|---|---|
| Màu | Bất kỳ |
| Chiều dài | 25FT-100FT |
| Kiểm tra | KIỂM TRA LOAD |
| xử lý bề mặt | HIỆP ĐỊNH DIP HOT |
| Chiều dài | 75ft |
|---|---|
| Độ dày | 4mm |
| Vật chất | Q235 |
| Thiết kế | chống lại eartnquake lớp 8 |
| hàn xì | AWS D1.1 |
| Vật chất | Q345 |
|---|---|
| độ dày | 2,75MM |
| Hàn | AWS D1.1 |
| Tiêu chuẩn | NEA |
| BẢO HÀNH | 5 năm |
| type | 45-48m Steel Utility Poles Hot Dip Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Name | 132 KV transmission poels Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |