| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Chứng nhận | ISO9001 / BV / |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Wall thickness | 3mm |
| Warranty | 15 years |
| Tên sản phẩm | Thép hình ống cực |
|---|---|
| Tiêu chuẩn hàn | AWSD 1.1 |
| Vật chất | Q235 |
| Kích thước mặt bích | 450mm |
| Bức tường dày | 3mm |
| Tên sản phẩm | Thép hình ống cực |
|---|---|
| Tiêu chuẩn hàn | AWSD 1.1 |
| Vật chất | Q235 |
| Kích thước mặt bích | 450mm |
| Bức tường dày | 3mm |
| Tên sản phẩm | Cột cao 35m tròn cho chiếu sáng công viên với hệ thống nâng |
|---|---|
| bề mặt | mạ kẽm |
| độ dày | 1mm đến 30mm |
| Mở rộng ánh sáng | lên tới 30000 ㎡ |
| hình dạng | hình chóp, hình chóp, đa hình, đa hình |
| Height | from 6m to 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Material | Q235 |
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |