| Tên sản phẩm | Thép hình ống cực |
|---|---|
| Tiêu chuẩn hàn | AWSD 1.1 |
| Vật chất | Q345 |
| Bức tường dày | 3mm |
| Bảo hành | 15 năm |
| Sức mạnh | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Tải trọng thiết kế tính bằng kg | 300 ~ 1000kg được áp dụng cách lớp trên 50cm |
| độ dày | 1mm đến 30mm |
| xử lý bề mặt | -sự mạ điện nhúng nóng |
| Phù hợp cho | phân phối điện |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Height | from 6m to 15m |
|---|---|
| Joint of poles | Insert mode,innerflange mode,face to face joint mode |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Item Name | Traffic Signal Light Pole |
|---|---|
| Application | traffic mast arm pole |
| Arm Type | Single Arm,Double Arm |
| Traffic Light | Customized |
| Surface Treatment | Galvanization |
| Product Name | Commercial Light Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Chứng nhận | ISO9001 / BV / |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Electric Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Chứng nhận | ISO9001 / BV / |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Transmission Poles |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Name | 69kv Q235 Q345 transmission poels Steel Utility Pole With Cross Arms |
|---|---|
| Thickness | 3mm 4mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Chứng nhận | ISO9001 / BV / |