| Height | 8m |
|---|---|
| Thickness | 3 mm |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Load | 5 KN |
| Flange Dimension | according to customer's design |
| Height | 14 M |
|---|---|
| Material | S355JR |
| Accessories | Climbing ladder |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | 11.8m Steel Electrical Power Pole Steel Power Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Tên sản phẩm | Thép tiện ích cực |
|---|---|
| ứng dụng | Truyền tải điện |
| xử lý bề mặt | -sự mạ điện nhúng nóng |
| Kích thước torlance | - 2% |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D 1.1 |
| Tên | Cực thép truyền động hình bát giác 15M 50KN |
|---|---|
| Vật chất | ASTM 572 cấp 50 với cường độ sản xuất không nhỏ hơn 345mpa |
| Kiểu | Cực thép truyền động hình bát giác 15M 50KN |
| Hình dạng | Hình bát giác |
| Chiều cao | 15m |
| Tên sản phẩm | 10KV ~ 500KV HDG Điện cực hình ống bằng thép cho đường dây truyền tải điện |
|---|---|
| thiết kế | Thiết kế khách hàng |
| Chiều cao | 12m |
| Vôn | 10KV ~ 500KV |
| Sự đối đãi | Mạ kẽm |