| Height | 10M |
|---|---|
| Voltage | 110 KV |
| Minimum yield strength | Q345 345mpa |
| Usage | distribution transmission line |
| Connection Type | burial or flange type |
| Product Name | Galvanized Steel Poles |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q235 |
| Height | 3-15m |
| Warranty | 15 years |
| Product Name | 13M Hot Dip Galvanized Electric Poles Galvanized Steel Pole With Bitumen |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Tên sản phẩm | Bán nóng Cột thép mạ kẽm Q235 cột thép 6m, 10m, 12m, 15m cho cột điện |
|---|---|
| Chiều cao | 11,8m |
| Chứng chỉ | ISO 9001 |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D1.1 |
| Lòng khoan dung | +/- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| MOQ | one container or samples |
|---|---|
| Shape | polygonal |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance | +/-2% |
| Thickness of galvanization | average not less than 86um |
| MOQ | một container hoặc mẫu |
|---|---|
| hình dạng | hình nón, đa hình chóp, hình cột, đa giác hoặc hình nón |
| Sức mạnh | 10kv ~ 550kv |
| Thuật ngữ giá | EXW, FOB, CFR hoặc CIF |
| Khoan dung | / -2% |
| Chiều cao | 10m-25m |
|---|---|
| Vật chất | Gr65 |
| Phụ kiện | Leo thang |
| Tiêu chuẩn hàn | AWS D 1.1 |
| xử lý bề mặt | Sơn bột bitum mạ kẽm |
| Product Name | Welding Tapered 33M Poles Galvanized Steel Pole With Powder Paint |
|---|---|
| Height | 5-35m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |